Náš tým

Natallia Allen
Zakladatelka a členka správní rady
Programová manažerka
Kontakt: natallia@migact.net
LinkedIn

Mónica Márquez
Zakladatelka a členka správní rady
Manažerka budování komunity
Kontakt: monica@migact.net

Marina Puzdrova
Zakladatelka a členka správní rady
Finanční manažerka
Kontakt: marina@migact.net

Elena Surovtseva
Provozní koordinátorka, eventy
Kontakt: elena@migact.net

Justyna Janowska MigAct founder Fundraiser, commnity enagement specialist

Justyna Janowska
Zakladatelka MigAct
Specialistka budování komunity, fundraiserka
Kontakt: justyna@migact.net

Leslie Nicholson
Zakladatelka MigAct
Specialistka budování komunity, fundraiserka
Kontakt: leslie@migact.net

Ben Curtis
Expert (komunikace, hodnocení)

Laura Juliet Strakova
Specialistka budování komunity, advokační práce
Kontakt: laura@migact.net

Daniel Mitev 
Multidisciplinární designer
Kontakt: daniel.mevit@outlook.com

Čeština